Filter 
Jawatan Nama Pegawai No. Ext (066487333) Alamat Emel
(*@moh.gov.my)
Pengarah Hospital Dr. Mohd Zulfa bin Mohamad 207 *drmzulfa
Timbalan Pengarah I (Klinikal) Dr. Wan Immi binti Salim 503 *drwanimmi
Timbalan Pengarah II (Pengurusan) Dr. Fadzilah Binti Ishak 550 *dr.fadzilah
Ketua Jabatan Kecemasan & Trauma Dr. Noor Hanan bin Mohd Nurudin 233 *drhannan
Ketua Jabatan Bius Dr. Hema Malini a/p Manogaran 308 *drhema.m
Ketua Jabatan Surgikal Dr. Rashidah binti Mohamad Khalid 210 *drrashidahmk
Ketua Jabatan Pediatrik Dr. Aina Mariana binti Abd Manaf 241 *aina.mariana
Ketua Jabatan Perubatan Am Dr. Siow Kim Yoon 285
Ketua Jabatan Obstetrik & Ginekologi Dr. Juliana Binti Mohamad Basuni 245 *julianamb
Ketua Jabatan Ortopedik Dr. Ismyth Bin Ab Rahman 224
Ketua Jabatan Farmasi Pn. Khamisah Binti Sahat 222 *khamisah_sahat
Ketua Unit Patologi Dr. Nur Juliana binti Idris 247 *drnur.juliana
Ketua Unit Radiologi Dr. Aishah binti Aminudin 223 *draishah.a
Ketua Unit TCM Dr. Nur Syamimi binti Mohd Jani 321 *drnursyamimi
Ketua Unit Inovasi Dr. Hindran a/l Baskaran 211 *drhindran
Ketua Unit Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan Dr. Logeswary a/p Ramasamy 211 *drlogeswary.r
Ketua Unit Dietetik & Sajian Pn. Rathi Devi a/p Muthukrishnan 265 *rathidevi
Ketua Unit HDU En. Nik Mohd Shawky bin Nik Man *shawky
Ketua Unit ICT Pn. Siti Suzana binti Ibrahim 505 *siti_suzana
Penyelia Hospital En. Zulkifli bin Ahmad 608 *zulkifliah
Ketua Penyelia Jururawat Pn. Noresah binti Mohamed 609 *noresahm
Jurutera Pn. Nor Mazliana Idayu binti Ramli 504 *normazliana
Ketua Unit Rehabilitasi Pn. Wan Nuramalina binti Wan Ata 668 *wannuramalina
Ketua Unit Kerja Sosial Cik. Noor Fazilahayu binti Amzah 509 *noorfazilahayu
Ketua Unit Psikologi Cik. Nurfarahin binti Sabaran 509 *nurfarahinsabaran
Ketua Unit Hal Ehwal Islam En. Mohamad Hafizudin bin Ishak 278
Y/M Klinik Pakar 1 & 2 En. Rajeeganesh a/l Cheenivasam 604 / 632 *rajeeganesh
Ketua Unit Hemodialisis Pn. Yusmawati binti Sukaiman 690 *yusma
Ketua Unit Pengurusan Kosong 506 *
Ketua Unit Rekod Perubatan Pn. Norazura Binti Rosli 236 *norazura.r
Ketua Unit Pengurusan Aset & Stor Kosong 546 *
Ketua Unit Kewangan Pn. Salwa binti Hussein 545 *salwa.h
Ketua Unit Perhubungan Awam Pegawai Khidmat Pelanggan
PA Pengarah Pn. Kashifah binti Mohd Yusof 502 / 242 *kashifah